Beylikdüzü Nakliyat telefon
Beylikdüzü Nakliyat Hakkımızda

Beylikdüzü Nakliyat Hakkımızda

Beylikdüzü Nakliyat olarak firmamız 2000'li yıllarda faaliyet hayatına başlamış akabinde ülkemiz içerisinde hayata geçirilen Bakanlıkça verilen kalite ve taşımacılık belgelerini alarak kaliteli taşımacılığın temelleri atmıştır.

Firmamız politikaları gereği daima müşteri memnuniyetini ön plana çıkararak hem çalışanlarımızın nakliye eğitimi olsun, hem de araçlarımızın kapasitesini de taşımaya elverişli hale getirmiştir. Çalışan ve Araçlarımız adına gerekli yatırımları yaparak beylikdüzü evden eve nakliyat alanında istanbul'un en iyisi haline gelmiştir.

Beylikdüzü semtinde ikamet eden bütün müşterilerimizin taşınma ihtiyacını en iyi şekilde taşıma başlığını kendine ilke edinen firmamız bakanlığımızca verilen bütün nakliye belgelerine sahiptir...

Beylikdüzü Nakliyat % 100 kaliteli personel ve ihtiyaça uygun araç kapasitesine sahiptir.

Güleryüzlü hizmet almak isteyenler için doğru adreste olduğunuz bildiririz.

Misyonumuz

  • Nakliyat alanında, daima yenilikçi ve başarılı projelerle, evden eve nakliyatı zirveye gerirerek sektöre büyük katkı sağlamak,
  • Çalışanlarımıza daima eğitim vererek ve geridönüşümler sayesinde daima gelişme odaklı olmak,
  • Beylikdüzü Nakliyat olarak hedeflerimiz her zaman mutlu müşteri profilleri oluşturmak.

Vizyonumuz

Beylikdüzü Nakliyat denilince akla gelen firma olmak için elimizdeki bütün argümanlarımızı hayata geçirmek.

Sene 2016 ve bizler bu güne kadar devamlı gelişerek % 100 müşteri memnuniyeti anlayışını zirve noktalara taşıyarak İstanbul Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat alanında tekiz..!

Firmamız ile çalışan bütün müşterilerimize ücretsiz expertiz hizmeti vererek onları bütün asli sorunlardan kurtarmayı hedeflemekteyiz. Beylikdüzü Expertiz Hizmeti denilince aklınıza tanım olarak; eşyanızın toparlanması, ambalajlanması, paketlenmesi, eşyalarınızın kaplayacağı hacimin hesaplanması gibi bütün sorular gelmeli ve firmamız sizlere bütün bunları ücretsiz olarak sunmaktadır.


İhtiyaç duyduğunuz hizmet için çekinmeden firma yetkililerimizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Uzun yılların tecrübesiyle siz değerli müşterilerimizin soracağı bütün soruları Çekinmeden 0 (212) 432 49 86 No'lu telefondan arayabilirsiniz.