Beylikdüzü Nakliyat telefon
Beylikdüzü Belgelerimiz

Beylikdüzü Belgelerimiz

Beylikdüzü nakliyat firmamızın taşımacılık alanında sahip olduğu belgelerimize aşağıda sizlere sunduğumuz görseller aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Bakanlıkça verilen k1 ve k3 taşımacılık belgeleri sayesinde siz değerli müşterilerimize hem güven hem de kalite adına firma bünyemizdeki bütün araçlarımıza almış bulunmaktayız.

Firmamız Bakanlıkça Verilen Bütün Taşıma Belgelerine Sahiptir..

Araçlarımızın sahip olduğu hizmet kalite belgeleri ile hem kişiye özel hem de eşyanıza özel bütün taşıma işlemlerinizi bünyemizdeki araçlarımızla gerçekleştirebiliriz.

Sizlere hizmet sunduğumuz süre zarfında kullandığımız bütün Araçlarımız tamamen kendi firmamıza aittir. Bu nedenle karşılabileceğiniz bütün sorunları bizzat firmamız bünyesinde çözüme kavuşturmaktayız.

% 100 kaliteli hizmet için K1 ve K3 Belgeleri olan firma ile çalışın...
Beylikdüzü Nakliyat Belgelerimiz
Beylikdüzü Nakliyat Belgelerimiz k 1
K-1: Yetki belgesi Türkiye içerisinde ve tüm yurt genelinde şehir içi ve şehirler arası Yük taşımacılığı için verilmiştir. Şirketimiz k-1 Yetki belgesini ilk alan firmalardan olup Ulaştırma bakanlığı tarafından onaylatmış bulunmaktadır. Belge seri no :İST-U-NET.K1.34.4468
Beylikdüzü Nakliyat Belgelerimiz k 3
K-3 :Yetki belgesi Türkiye idari sınırları içerisinde Evden Eve Nakliyat ve Ofisten Ofise Nakliyat taşımaları için Ulaştırma bakanlığı tarafından verilmiş olup , şirketimiz bu belgeyi ilk alan firmalar arasındadır. Yetki belgesi seri no :İST.u-net.k3.34.320

Belgelerimiz ulaştırma bakanlığı tarafından verilmiş olup 2005 yılında almak zorunluğu kılınmıştır.

Şirketimiz bu yetki belgelerini ilk alan firmalardan olup sizlere daha iyi hizmet verebilmek için yoluna emin ve kararlı adımlar yürümektedir.

Ticaretten dosluğu şiarıyla çıktığımız bu yolda sizlere de en iyi hizmeti en uygun fiyatlandırma seçenekleri ile sunma gayreti içerisindeyiz…

İhtiyaç duyduğunuz hizmet için çekinmeden firma yetkililerimizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Uzun yılların tecrübesiyle siz değerli müşterilerimizin soracağı bütün soruları Çekinmeden 0 (212) 432 49 86 No'lu telefondan arayabilirsiniz.